KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713072
nr 1471 3072
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Rosa Huset, Japanska Trädgården". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 87x67cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:23:41
29/5 23:08:38
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano